INTERCHAMPION (C.I.B)

MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI

CHAMPION POLSKI

CHAMPION SERBII 

GRAND CHAMPION SERBII

CHAMPION RUMUNII

CHAMPION CZARNOGÓRY

GRAND CHAMPION CZARNOGÓRY

CHAMPION BUŁGARII

GRAND CHAMPION BUŁGARII

CHAMPION MORZA ŚRÓDZIEMNEGO

CHAMPION BAŁKANÓW

CHAMPION ADRIATYKU

CHAMPION LITWY

CHAMPION CHORWACJI

CHAMPION SŁOWENII

CHAMPION UKRAINY

GRANDCHAMPION UKRAINY

ROZPOCZĘTY  CHAMPIONAT  WĘGIER

CACIB – 11x
Res-CACIB – 14x
CWC/CAC – 29x
BOB – 11x
BOS – 3x
Zw. Młodzieży – 3x
Najl. Junior w rasie – 2x
BOG1 – 1x
BOG2 – 4x
BOG3 – 2x
BOG4 – 1x
BOG5 – 1x

 

I, ocena doskonała, CAC, CACIB, BOS – klasa championów

SĘDZIA: Kristina Tar (UA)

II, ocena doskonała, res-CAC, res-CACIB – klasa championów

SĘDZIA: Andrzej Kaźmierski

IV, ocena doskonała – klasa championów

SĘDZIA: Dr. Jakkel Tamas (HU)

IV, ocena doskonała – klasa championów

SĘDZIA: Erdos Laszlo (HU)

II, ocena doskonała, res-CAC – klasa championów

SĘDZIA: Kardos Vilmos (HU)

III,ocena doskonała – klasa championów

SĘDZIA: Dr. Balogh Zsuzsanna (HU)

II,ocena doskonała, res-CAC

SĘDZIA: Dr. Molnarne Pesztenlehrer Ingrid (HU)

III,ocena doskonała – klasa championów

JUDGE:  Dr. Balogh Zsuzsanna (HU)

II,ocena doskonała, res-CAC – klasa championów

JUDGE : Dr. Jakkel Tamas (HU)

II, ocena doskonała, res-CAC  – klasa championów

SĘDZIA:  dr Wyaceslav Werbitskij (BY)

II, ocena doskonała, res-CAC  – klasa championów

SĘDZIA:  Francisco Ruiz Rodriguez (E)

II, ocena doskonała, res-CACIB  – klasa championów

SĘDZIA:  Andrzej Brablez (PL)

III, ocena doskonała – klasa championów

SĘDZIA:  Miguel Angel Martinez (ARG)

I, ocena doskonała, CAC, res-CACIB – klasa championów

SĘDZIA:  Erdos Laszlo (HU)

 

Topo rozpoczął swój 17-ty Championat – Węgier:)

I, ocena doskonała, CAC, BOB, BOG3 – klasa championów

SĘDZIA:  Milan Culinovic (HR)

I, ocena doskonała, CWC – klasa championów

SĘDZIA: Maciej Kozber (PL)

II, ocena doskonała, res-CAC – klasa championów

SĘDZIA: Pero Bozhinovski (MK)

3-cia lokata

SĘDZIA: Serghei Volinets (MD)

II, res-Cacib – klasa championów

SĘDZIA: Yolanda Nagler Magal (IL)

ocena doskonała, I, CAC, BOB – klasa championów

SĘDZIA: Nebojsa Svraka (BIH)

ocena doskonała- klasa championów

SĘDZIA: Valerie Hamilton (USA)

I, ocena doskonała, CWC, CACIB, BOS – klasa championów

SĘDZIA: Jaroslav Matyas (SK)

I, ocena doskonała, CAC, CACIB – klasa championów

SĘDZIA: Vilmos Kardos (H)

I, ocena doskonała, CAC, CACIB, BOB – klasa championów

SĘDZIA: Petar Klaric (HR)

II, ocena doskonała, res – CAC, res-CACIB – klasa championów – res-CAC przeszedł w CAC:)

SĘDZIA: Gert Christensen (DK)

I, ocena doskonała, CAC, CACIB, BOB, BOG3- klasa championów

SĘDZIA: Sanja Vretenicic (Montenegro)

I, ocena doskonała, CAC, CACIB, BOB, BOG1- klasa championów

SĘDZIA: Chris Zeniou (Cypr)

I, ocena doskonała, CAC, CACIB, BOB, BOG2- klasa championów

SĘDZIA: Georgi Hristozov (Bułgaria)

I, ocena doskonała, CAC, CACIB, BOS- klasa championów

SĘDZIA: Yolanda Nagler (Israel)

I, ocena doskonała, CAC, CACIB, BOB,BOG5 – klasa championów

SĘDZIA: Jose Homem de Mello (PT)

I, ocena doskonała, CAC, res-CACIB – klasa championów

SĘDZIA:  Igor Vyguzov (RU)

II, ocena doskonała, res-CAC – klasa championów

SĘDZIA:  Zlatko Kraljic (HR)

To w połączeniu z poprzednimi tytułami Championa dało mu 2 kolejne championaty – Champion Morza Śródziemnego i Champion Bałkanów :)))

Champion-Bałkanów-Topo6 Champion-morza-śródziemnego-Topo10 Grandchampion-Czarnogóry-Topo2 Champion-Czarnogóry-Topo4

I, ocena doskonała, CWC, BOB, BOG 2 – klasa Championów

SĘDZIA: Mile Aleksovski (MKD)

I, ocena doskonała, CWC, CACIB, BOB, BOG 2 – klasa championów

SĘDZIA:  Slavoljub Krkovic (MNE)

II, ocena doskonała, res-CAC, res-CACIB – klasa championów

SĘDZIA:  Sancanin Sinisa (SRB)

I, ocena doskonała, CAC, CACIB, BOB, BOGII – klasa championów

SĘDZIA:  Natasa Davidowic (SRB)

I, ocena doskonała, CAC – klasa championów

SĘDZIA:  Otakar Vondrous (CZ)

I, ocena doskonała, CAC, res-CACIB – klasa championów

SĘDZIA:  Stefan Sinko (SLO)

II, ocena doskonała – klasa championów

SĘDZIA:  Jancik Leos (CZ)

II, ocena doskonała – klasa championów

SĘDZIA:  Petru Muntean (ROM)

II, ocena doskonała – klasa championów

SĘDZIA:  Leszek Salamon (PL)

II, ocena doskonała- klasa championów

SĘDZIA: Maria Zasada (PL)

K3, ocena doskonała – klasa championów

SĘDZIA: Vaczi-Balogh Zsuzsanna (HU)

ocena doskonała – klasa championów

SĘDZIA: Erdos Laszlo (HU)

I, ocena doskonała, CWC, res-CACIB – klasa championów

SĘDZIA: Schill Roberto (RO)

I, ocena doskonała, CWC, res-CACIB – klasa championów

SĘDZIA: Małgorzata Wieremiejczyk – Wierzchowska (PL)

I, ocena doskonała, CWC, res-CACIB – klasa championów

SĘDZIA: Marian P.Bocianowski (PL)

I, ocena doskonała, CWC, res-CACIB – klasa championów – CHAMPION SERBII

SĘDZIA: Biljana Dzigurski (SRB)

I, ocena doskonała, CWC, res-CACIB – klasa championów

SĘDZIA:  Leszek Salamon (PL)

V4, ocena doskonała – klasa Championów

SĘDZIA: Frncova Lenka (CZ)

I, ocena doskonała, CWC – klasa otwarta

SĘDZIA:  Dorota Witkowska (PL)

ocena doskonała – klasa otwarta

SĘDZIA: Dvorakova Vera (CZ)

ocena doskonała – klasa otwarta

SEDZIA: Frncova Lenka (CZ)

I, ocena doskonała, CWC – klasa otwarta

SĘDZIA:  Leszek Salamon (PL)

I, ocena doskonała, CWC, Res-CACIB – klasa pośrednia.

SĘDZIA:  Lilianna Bachurzewska (PL)

I, ocena doskonała, CWC – klasa pośrednia.

SĘDZIA:  Colette Muldoon (IRL)

I, ocena doskonała, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w rasie, Zwycięzca rasy, 4 miejsce w grupie VI.

SĘDZIA:  Lilianna Bachurzewska (PL)

I, ocena doskonała, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w rasie

SĘDZIA:  Andrzej Brabletz (PL)

I, ocena doskonała, Zwycięzca Młodzieży

SĘDZIA:  Aleksander Skrzyński (PL)